1+1=3 Третя прикраса в подарунок!
1+1=3 Третя прикраса в подарунок!

Мода без зайвих деталей або просто прикраси в стилі мінімалізм

Сьогодні мода проникла в усі сфери життя. Але так чи актуально бігти за кожним трендом? Це питання розбирається на прикладі дорогоцінних аксесуарів. Прикраси — можливість деталізувати і доповнити образ. Ювелірні прикраси є класичним і дорогим способом до різноманітності аутфітів. Вже не одне століття поспіль коштовності володіють певним статусом шику. Ювелірні аксесуари — це сфера, де явно не все може відповідати трендам, адже цінники немаленькі. Ситуація могла б бути інакшою, якби модні тенденції не змінювалися так швидко. Але в сучасній обстановці тренди не змушують себе довго чекати.
Складається враження, що слідувати за модою — значить брати участь у нескінченній гінці, в якій немає фіналу. Тому, варто адаптувати деякі актуальні течії під власний стиль, і розглядати тренди як одну із можливостей урізноманітнити образи. Прикраси в стилі мінімалізм виступають саме такою нішею. Цей момент заслуговує на окрему увагу, адже виникає цілий ряд слушних запитань. Тому, давайте розбиратися.

Чому прикраси в стилі мінімалізм — це мода поза часом?

Оновлювати шкатулку коштовностей під впливом моди — дорого. Але що робити, якщо хочеться виглядати стильно, і при цьому носити ювелірні прикраси? Вибирати прикраси в стилі мінімалізм — ось відповідь на питання. Поєднання металу в геометричних формах виглядає лаконічно та зі смаком. Мінімалізм став основним стилем у 2021 році з огляду на універсальність. Сьогодні прагнення до комфорту та вишуканості — головний мотив. Саме цьому і відповідають прикраси в стилі мінімалізм. Аксесуари без надмірностей, виконані в простих формах, виглядають витончено та дорого. Саме це і є ключ до відповідності стильним стандартам та збереженню бюджету.
Але не варто помилятися, що якщо прикраси в стилі мінімалізм — це просто, то це обов'язково нудно. Якщо грамотно скласти аутфіт, продумати елементи, то аксесуари впишуться. Навіть якщо розглядати вечірні складні образи, наявність прикрас у стилі мінімалізм надасть особливої витонченості, підкреслить вишуканість смаку і уважність до деталей. Щоденні образи — теж не проблема. Склавши базову капсулу, доповнивши її прикрасами в стилі мінімалізм, ви створите безпрограшний варіант для будь-якого івенту. Зустріч на обіді з друзями, відвідування тренінгу або похід у торговий центр — аутфіт із мінімалістичними прикрасами буде виглядати доречно в будь-яких обставинах.
На щоденній основі прикраси в стилі мінімалізм послужать вкладенням. Суть у тому, що мінімалізм не можна зробити неактуальним. Відсутність деталей, прості форми та текстури — це все виглядає дорого в ювелірних прикрасах. Мінімалістичні елементи легко вписуються в будь-який образ. Комбінувати вже наявні аксесуари із прикрасами в стилі мінімалізм дуже легко. Кільце інкрустоване розсипом каменів відмінно підійде до браслету в мінімалістичному виконанні. Такий, або будь-який інший, дует пояснити просто: повна відсутність деталей відмінно компенсується його надмірністю. Досить вибрати один тип металу, як мінімалістичне кільце підходить до сережок із перлами або камінням. Зручність стилю виправдовує актуальність. Сьогодні мінімалізм — це сучасна класика.
Універсальність прикрас у стилі мінімалізм у цілому розібрали. Залишається питання вибору типу аксесуара при покупці. Цю тему можна розібрати детально, з аспектом на окремі нюанси. Щоб під час покупки точно знати що потрібно і чому.

Які прикраси в стилі мінімалізм для себе вибрати?

Вибір прикраси в стилі мінімалізм індивідуальний. Адже існують особисті переваги, бажання. Це варто розглядати з боку комфортності, так як мінімалізм — зручний стиль, прикраса має бути не менш зручною. Робіть акцент на колекцію коштовностей, яка вже куплена. Важливо, щоб нові прикраси в стилі мінімалізм підходили до вже наявних. Потрібно намагатися адаптувати тренд, а не зробити його основою. Підбираючи прикраси таким чином, дійсно урізноманітните індивідуальний стиль.
Універсальною коштовністю може стати браслет у мінімалізмі. Все легко: підійде і під сережки, і під кільця, а якщо вибрати схоже плетіння, то і під кольє або ланцюжок із кулоном. Основними моментами при виборі будуть метал та плетіння. Моделі мінімалістичних браслетів формує просто ланцюжок, без каменів, підвісок та вставок. Спочатку варто вирішити з металом.
У цьому питанні базуйтеся на бюджеті та особистому виборі. Золотий мінімалістичний браслет може бути із 585 або 375 проби. Проба 585 класичний і популярний варіант. Браслет із золота такої проби відмінно підійде на кожен день, буде виглядати з особливим шиком. Але цінник на таку пропозицію досить високий. Зробіть акцент на бюджетний варіант. Така прикраса в стилі мінімалізм із 375 проби. Але цей сплав кілька примхливий, хоч зовні нічим не відрізняється від дорогого аналога. Браслет із 375 проби можна носити як щоденний аксесуар, але він буде потребувати чищення частіше.
Срібні прикраси в стилі мінімалізм підійдуть для меншого бюджету. Навіть найпоширеніша 925 проба має прийнятний цінник. Браслет зі срібла підійде тим, у кого є шкірна реакція на золото. Срібло — гіпоалергенний метал, який на відміну від золота не викликає подразнень або інших симптомів. Сплав 925 проби вважається найчистішим з усіх дорогоцінних металів. Статус виправдовується наступним співвідношенням: 7,5% — це добавка, інші 92,5% — це чистий аргентум. Але незважаючи на таке співвідношення, прикраси міцні, перелив металу благородний та привабливо блищить.
Розглядаючи прикраси в стилі мінімалізм зі срібла, зробіть акцент на родованих моделях. Родій — дорогоцінний метал із групи платинових. Так як стиль мінімалізм передбачає зручність, родій цьому повністю відповідає. Браслет у стилі мінімалізм із покриттям родію буде стійким до корозії та окислення. Вся справа в тому, що родій не вступає в реакцію із зовнішніми речовинами та елементами, а процеси окислення можливі на високих температурах. Тому, родовані прикраси в стилі мінімалізм — зручно, практично і недорого.
Тепер, коли питання металу вирішено, можна описати основні плетіння в стилі мінімалізм для браслетів. Тут важливо дотримуватися правила з мінімальною кількістю деталей. Браслет в стилі мінімалізм в якірному плетінні — яскравий приклад. Лаконічний, простий і може виглядати як масивно, так і витончено. Ефект об'єму в оздобленні досягається розміром і товщиною кілець. Панцирне плетіння схоже на якірне, відповідно підійде не гірше.
22 вересня 2021