Розпродаж -20% на все! Безкоштовна доставка від 1500 грн.
Розпродаж -20% на все! Безкоштовна доставка від 1500 грн.

Угода

Шановний покупець!

Перед покупкою в інтернет-магазині sribnalavka ознайомтесь, будь ласка, з умовами угоди.

 

Цей текст є угодою між Інтернет-магазином sribnalavka в особi ФОП Магайський В.М. (далі – “Інтернет-магазин”) і користувачем послуг (надалі – “Покупець”), і визначає умови придбання прикрас через сайт Інтернет-магазину.

 

  1. Основні положення

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином в момент оформлення замовлення.

1.2. Інформація, розміщена на сайті Інтернет-магазину, містить умови, пропозиції покупки товару і являє собою публічну оферту, статус якої закріплений ст. 633 Цивільного кодексу України (ЦКУ). Акцептом є факт оформлення замовлення на запропонований товар.

1.3. При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, обговореними цією Угодою, шляхом оформлення замовлення на сайті.

1.4. Зробити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична, або юридична особа, яка здатна оплатити товар.

1.5. Товар оплачується в національній валюті України при доставці товару, або безготівковим банківським переказом.

 

  1. Інформація про товари

2.1. Товар представлений в каталозі фото-зразками, які є власністю Інтернет-магазину.

2.2. Фото кожного товару супроводжується додатковою інформацією: артикулом, описом і ціною.

2.3. Якщо на сайті представлена недостатня кількість інформації для прийняття покупцем рішення, менеджер повинен надати її по телефону, або за допомогою електронної пошти.

2.4. Вартість, зазначена на сайті, може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.

2.5. Якщо Покупець замовив товар, ціна якого була змінена, менеджер Інтернет-магазину повинен повідомити про це по телефону, або за допомогою електронної пошти для підтвердження, або скасування замовлення. Якщо Покупець недоступний, замовлення автоматично анулюється.

 

  1. Порядок придбання товару в інтернет-магазині

3.1. Замовлення може бути оформлене Покупцем на сайті, по телефону, за допомогою електронної пошти, або через офіційні сторінки Інтернет-магазину в соціальних мережах.

3.2. Покупець може придбати товар, представлений на сайті, в будь-якій кількості.

3.3. Якщо замовлений товар відсутній на сайті, менеджер повинен повідомити про це Покупцеві по телефону, в соціальних мережах, або за допомогою електронної пошти.

3.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

3.5. Покупець може відмовитися від придбання будь-якого товару, до моменту його відправлення.

 

  1. Доставка та передача товару Покупцеві

4.1. Доставка товару, придбаного в Інтернет-магазині, здійснюється Новою поштою (у відділення, або кур’єром)

4.2 Відправлення замовленого товару здійснюється протягом одного-двох робочих днів з дня підтвердження замовлення Покупцем. Неділя і офіційно визнані свята не входять в число робочих днів.

4.3. Покупець зобов’язаний у присутності кур’єра, або пункті видачі здійснити приймання замовленого товару по кількості, якості, асортименту та комплектності товару.

4.4. Фактом приймання товару Покупцем є оплата товару Покупцем.

4.5. При відмові Покупця від замовлення в момент доставки, витрати, пов’язані з зворотною доставкою товару, оплачуються Інтернет-магазином.

4.6. Покупець не зобов’язаний компенсувати витрати Інтернет-магазину пов’язані з доставкою замовлення, якщо в процесі приймання товару виявиться, що поставлений товар неналежної якості, кількості, асортименту, або комплектності.

 

  1. Оплата замовлення

5.1. Замовлення, зроблене в Інтернет-магазині, оплачується Покупцем шляхом банківського переказу, або при безпосередньому отриманні.

5.2. Оплата замовлення за безготівковим розрахунком має бути зроблена Покупцем шляхом 100% авансового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину протягом трьох робочих днів з моменту підтвердження замовлення.

5.3.Якщо протягом зазначеного часу грошові кошти не надійшли, Інтернет-магазин залишає за собою право скасувати замовлення.

 

  1. Порядок повернення товару належної якості

6.1. Покупець має право відмовитися від поставленого товару в момент отримання від кур’єра, або в пункті видачі.

6.2. Повернення товару в Інтернет-магазин можливе в разі, якщо прикраси не носилися. Крім того, повинні бути збережені оригінальна упаковка і бірка з пломбою.

6.3. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.

6.4. При відмові Покупцем від товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму: за фактом повернення товару, за вирахуванням компенсації витрат магазину пов’язаних з доставкою товару Покупцеві.

 

  1. Порядок повернення товару, придбаного через Інтернет-магазин, при виявленні прихованого браку – гарантійне обслуговування

7.1. На товари, придбані в Інтернет-магазині встановлено гарантійний термін на 18 місяців. Якщо протягом цього часу товар був поламаний, Покупець може звернутися в Інтернет-магазин для здійснення ремонту. Якщо поломка буде підтверджена як гарантійний випадок Доставка товару та ремонт оплачується  – Інтернет-магазином.

7.2. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.

 

  1. Інше

8.1. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також призупинити, або припинити продаж будь-яких товарів на свій власний розсуд.

8.2. Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, як вона опублікована на Сайті, і має застосовуватися і тлумачитися відповідно до законодавства України.