1+1=3 Третя прикраса в подарунок!
1+1=3 Третя прикраса в подарунок!

Масивні сережки — акцент стилістичного образу

Мода у 2021 році дозволяє розкрити свій потенціал і продемонструвати гарне почуття стилю — і це стосується не тільки одягу, але і ювелірних прикрас. Якщо раніше, ще 30-50 років тому жінки чітко знали ювелірний етикет і дотримувалися його правил, то зараз вони можуть дати волю фантазії та самовиражатися внаслідок аксесуарів.

Актуальність масивних сережок

Великі сережки — це спосіб виділитися з натовпу, перетворити скромний стилістичний образ, урізноманітнити його родзинкою. Фантазія сучасних дівчат часом обмежується виключно технічною стороною. Іноді ювелірні майстри відмовляють у виготовленні великих сережок за ескізом через їх складний дизайн.

Зараз, щоб виділитися серед інших, необов'язково носити коштовності з важким і хитромудрим дизайном. Досить грамотно підібрати масивні сережки, нехай навіть в мінімалістичному виконанні. Головне — щоб виріб підходив з урахуванням зовнішності, уподобань, настрою і стилю.
Любов до великих і громіздких прикрас у сучасних жінок з'явилася вже давно, але лише недавно вони стали трендом. Тепер не тільки жінки з пишними формами можуть без докорів сумління носити великі сережки, а й дівчата будь-якого віку, зовнішності та статури. Якщо грамотно підібрати виріб, він впишеться в будь-який стилістичний образ.

Види масивних сережок: ознайомимося ближче

У сучасних ювелірних магазинах представлені такі види масивних сережок:

  1. Конго. Масивні сережки-кільця великого діаметра займають передові позиції серед масивних прикрас на вуха. Якщо правильно підібрати дизайн, то конго підійде будь-якій дівчині, навіть якщо вона має круглий baby face. Кожен дизайн конго, які представлені в нашому інтернет-магазині, відповідає модним тенденціям, тому можете бути впевненими у виборі аксесуарної групи. Масивні сережки конго виконуються як у великому, так і в маленькому діаметрі. При будь-якому розмірі кільця вони можуть бути масивними.
  1. Підвіски. Такі масивні сережки з камінням або без характеризуються великою довжиною і химерним, часом громіздким дизайном. У більшості випадків їх інкрустують дорогоцінними каменями — фіанітами, діамантами, сапфірами, смарагдами, гранатами, рубінами та іншими.
  1. Кафи. Зазвичай масивну сережку на все вухо носять в одиничному екземплярі, а в друге вухо вставляють мінімалістичний цвяшок, який перегукується з кафою однаковою інкрустацією або кольором металу. На роботі тандем масивної сережки кафи та цвяшка буде недоречний, зате підійде для вечірок, прогулянок з друзями та світських заходів.

Рекомендації та правила носіння масивних сережок

Великі сережки у вигляді куль і складних конструкцій — популярний тренд поточного і наступного сезону. Прикраса так чи інакше буде виступати акцентом аксесуарної групи та образу, тому її дизайн потрібно ретельно продумати. Масивні сережки привертають увагу не тільки до вух, а й до обличчя та зони декольте. Спочатку продумайте образ і ювелірний комплект, враховуйте темп життя, активність, уподобання, зовнішність — тоді великі сережки будуть виглядати доречно. Якщо вдягаєте великі сережки, робіть ненав'язливий макіяж. Акцентом можуть бути тільки губи або очі.

Що врахувати при створенні стилістичного образу?

Зачіска — ще один важливий критерій при виборі масивних сережок. Рекомендуємо продемонструвати аксесуар за допомогою зібраного волосся в недбалий пучок або кінський хвіст. Сережки конго можна носити з розпущеним волоссям, оскільки їх гарно видно і так.

Вибирайте великі сережки з урахуванням контуру обличчя. Аксесуари з благородних металів купують не на один рік, тому важливо, щоб нове придбання було якісним, довговічним і підходило під тип зовнішності. Якщо у вас овальне обличчя, то можете купити будь-які вподобані сережки — до лиця підійдуть як круглі, так і овальні або квадратні прикраси. Власницям круглого або квадратного обличчя потрібні довгі сережки, які візуально подовжують обличчя і шию. Підійдуть сережки-протягання і крапельки з інкрустацією дорогоцінних каменів. А до витягнутого обличчя потрібно підібрати круглі та короткі сережки.
21 вересня 2021