-10% одна прикраса, -15% дві прикраси, -25% три прикраси.
-10% одна прикраса, -15% дві прикраси, -25% три прикраси.

Срібне кольє з фіанітами

Підібрано товарів: 54

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Популярні
Сортувати
 1. Починаючи з 1 350 ₴
 2. Починаючи з 890 ₴
 3. Починаючи з 1 360 ₴
 4. Починаючи з 1 350 ₴
 5. Починаючи з 790 ₴
 6. Починаючи з 1 440 ₴
 7. Починаючи з 1 390 ₴
 8. Починаючи з 1 650 ₴
 9. Починаючи з 2 290 ₴
 10. Починаючи з 1 320 ₴
 11. Починаючи з 1 190 ₴
 12. Починаючи з 1 450 ₴

Підібрано товарів: 54

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Популярні
Сортувати

Срібне кольє з фіанітами — класичний ювелірний виріб, який користується популярністю у дівчат кілька століть. Кольє як прикраса увійшло в історію ще в добу палеоліту, коли використовували підручні матеріали для створення оберегів. Срібне кольє із кулоном вперше почали носити індіанці, корінні жителі Америки. Найбільшу популярність аксесуар отримав у епоху Середньовіччя. Цікаво, що в обох випадках срібні прикраси з камінням або без вставки носили для захисту від злих сил та негативних думок.

Срібні кольє з фіанітом — те, що підкреслює образ

Срібне намисто з фіанітами вже давно стало класикою. Біла сорочка та прикраса прохолодного відтінку з фіанітом говорить про ваш стиль, елегантність та вишуканість. Це самодостатній аксесуар, який має особливий характер. На додаток, кулон може стати засобом самовираження. Наприклад, бачите натхнення у свободі птахів, оберіть своїм талісманом срібне кольє з пір’їнкою, інкрустовану фіанітами.

Як краще носити срібні кольє з камінням?

Коли дівчина вирішує купити срібне кольє з фіанітами, то зразу замислюється, як вона буде його носити. Оскільки фіаніти зазвичай прозорі та не мають активного кольору, обирати під колір одягу не має сенсу. Отже, щоб срібне кольє з фіанітами мало гарний вигляд, потрібно врахувати комбінацію з іншими прикрасами та загальною стилістикою образу. Що радять стилісти про гармонію срібного кольє з фіанітами та іншими прикрасами:

 • можна поєднувати срібло та золото, але має зберігатися єдина стилістика або спільний елемент декору;
 • не варто поєднувати срібло та біжутерію, навіть якщо це срібне кольє з фіанітами та біжутерні сережки з тим же камінням;
 • якщо в декількох прикрасах одночасно присутня інкрустація, старайтесь, щоб огранювання та колір мінералів не конфліктували (краще обирати фіаніти з однаковою формою та відтінком самоцвіту);
 • правило 3 аксесуарів ще актуально, тому не варто надягати четвертий;
 • робіть правильні акценти (серед прикрас оберіть одну, що буде виступати акцентом образу, два — буде вже занадто).

Як поєднувати срібне кольє з фіанітами з загальною стилістикою? Яких конкретних правил немає. Срібне кольє з фіанітами буде мати гарний вигляд з сукнею та спортивним костюмом.

Обираємо срібне кольє з фіанітовим кулоном

Срібне кольє з фіанітами — гарний ювелірний виріб. Як і будь-яка коштовність, срібне кольє потребує виваженого вибору. Щоб насолоджуватись гарним аксесуаром, необхідно уважно підійти до пошуку. Майстри радять звертати увагу на такі критерії:

 1. Бюджет. Якщо ви спочатку визначите бюджет покупки, то вам простіше буде знайти гідний варіант для себе або на подарунок.
 2. Покриття. Ювелірний виріб часто додатково покривають за сучасними технологіями. Найпопулярніший варіант — родіювання, що підвищує рівень зносостійкості матеріалу.
 3. Інкрустація. Срібне кольє з кулоном — різновид прикраси, що має інкрустацію. Фіаніти — найпопулярніше рішення, адже це недорогий синтетичний кристал, який важко відрізнити від оригінального діаманта. Фіаніти гарно блищать на сонці та привертають увагу оточуючих до власниці.

Дизайн — ще один критерій вибору, але це вже питання вашого смаку та вподобань. Зазвичай срібне кольє з фіанітами має лаконічний дизайн, тому очікувати активний декор від мінімалістичної прикраси не потрібно.

Як купити срібні кольє з фіанітом в інтернет-магазині SRIBNA LAVKA?

Срібне намисто з фіанітами — класичний та популярний ювелірний виріб. Це універсальне рішення, коли хочеться чогось гарного та стильного, але до експериментів вдаватися поки немає бажання. Також це універсальний подарунок, бо можна подарувати срібне кольє з фіанітами людині, про яку ви ще мало знаєте. Попри те, обираєте срібне кольє з фіанітами собі або на подарунок, у нашому інтернет-магазині ви знайдете великий асортимент, доступні ціни, відмінну якість та зручні умови:

 • оплата зручним способом на вибір;
 • доставка у Львів, Тернопіль, Київ, Харків, Дніпро та інші міста по всій Україні;
 • безплатна доставка, якщо сума замовлення більше ніж 1000 грн;
 • можливість міжнародної доставки;
 • програма обміну та повернення (активна 14 днів).

Інтернет-магазин SRIBNA LAVKA — простір сучасних та стильних прикрас за доступними цінами.