1+1=3 Третя прикраса в подарунок!
1+1=3 Третя прикраса в подарунок!

Фалангові срібні каблучки

Підібрано товарів: 14

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Популярні
Сортувати
 1. Починаючи з 490 ₴
 2. Починаючи з 690 ₴
 3. Починаючи з 450 ₴
 4. Починаючи з 1 190 ₴
 5. Починаючи з 690 ₴
 6. Починаючи з 595 ₴
 7. Починаючи з 695 ₴
 8. Починаючи з 1 190 ₴
 9. Починаючи з 635 ₴
 10. Починаючи з 495 ₴
 11. Починаючи з 590 ₴

Підібрано товарів: 14

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Популярні
Сортувати

Срібні фалангові каблучки від ювелірного салону Sribna Lavka

Срібло — це благородний метал із прохолодним блиском та демократичною вартістю. Він високо цінується за свої естетичні та фізичні властивості, вважається ідеальним для повсякденних прикрас. Вироби з лаконічного та елегантного срібла гідно поєднуються з повсякденним та офісним одягом. Срібні прикраси не такі яскраві, як золоті, але здатні дивувати. Саме срібло ідеально відтінює красу багатьох самоцвітів і чудово поєднується з емаллю. Використовуючи різні стилі, ювеліри створюють срібні фалангові каблучки для вечірніх образів та ексклюзивні вироби.

В чому незвичайність фалангових каблучок?

Ці прикраси були популярними ще в давнину, і тепер знову підкорюють наші серця. Фалангова каблучка — це прикраса, яку, завдяки своєму розміру, можна носити на різних фалангах пальців (другій або першій, або відразу на двох). Серед цих прикрас розрізняють каблучки на весь палець або на дві фаланги, а також міді — мініатюрні вироби, що одягаються на середню та верхню фаланги. Виготовляють такі каблучки як із цілком демократичних матеріалів (наприклад, срібла, хірургічної сталі чи бронзи), так і з дорогих металів (золота, платини), інкрустованих дорогоцінним камінням.

Каблучку на весь палець переважно носять на найдовших пальцях руки — середньому та вказівному, рідше — на безіменному та мізинці. Однак, якщо пальці від природи довгі, а прикраса досить витончена, то каблучка такого плану на мізинці або безіменному пальці виглядає дуже гармонійно. Срібні фалангові кольца — аксесуари унісекс, з тією лише різницею, що вироби для чоловіків мають досить грубу форму і своєрідний «більш брутальний» декор або його відсутність. Жіночі фалангові каблучки, які можна придбати, відрізняються більш хитромудрим декором і витонченістю.

Які фалангові каблучки існують?

Фалангові каблучки срібні можна замовити, спираючись на власні смакові уподобання, форму пальців і навіть на предмети гардероба. Серед їх основних різновидів сьогодні виділяють:

 • тоненькі обідки;
 • витіюваті пружинки, що розтягуються;
 • декоративні з оригінальними наконечниками, що сягають кінця нігтя;
 • з дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням;
 • моделі відразу для двох фаланг в одному дизайні;
 • каблучки з ланцюжком;
 • на фаланги пальців ніг.

Як вибрати фалангові срібні каблучки для себе чи у подарунок?

У кожного виду є свої особливості, плюси та мінуси. Щодо вікових обмежень у сучасних консультантів з моди немає особливих коментарів. Головне, щоб дівчина, яка зважилася на використання фалангових каблучок зі срібла, почувала себе комфортно хоч із тонкими обідками, хоч із дикою змією чи черепами на ланцюжках. Ідеальний варіант — довгі тонкі пальці. Дівчатам з короткими долоньками та пухкими пальчиками буде складніше відшукати свою прикрасу. Ідеальним варіантом тут будуть укорочені пружинки чи безрозмірні обідочки. Ширину каблучки краще вибирати візуально, тобто приміряючи на пальці.

Купити срібні фалангові каблучки в інтернет-магазині Sribna Lavka

Ми дбаємо про наших клієнтів, тому пропонуємо кілька різних варіантів оплати срібних каблучок фалангових на вибір:

 • готівкою безпосередньо в магазині;
 • за фактом отримання у відділенні служби доставки (потрібна передоплата у розмірі 100 гривень);
 • банківськими картками VISA чи MasterCard;
 • грошовими переказами Western Union або Money Gram (тільки для міжнародної доставки).

Ми також пропонуємо кілька варіантів доставки срібних каблучок на фаланги:

 • самовивіз із магазину;
 • самовивіз із відділення Нової Пошти;
 • доставка додому за умови стовідсоткової передоплати;
 • міжнародна доставка.

При співпраці ПриватБанку стала можливою оплата частинами. В межах України доставка триває не більше 3 днів, але на відряджання за кордон може піти до двох тижнів. Якщо загальна сума замовлення перевищує 999 гривень, а також була повна передоплата, доставка по Україні буде безплатною. Відповідно до законодавства, ювелірні вироби не підлягають обміну чи поверненню, але ми йдемо на зустріч нашим клієнтам та надаємо їм таку можливість. Ми розуміємо, що під час замовлення онлайн складно вгадати розмір. Але обмін або повернення буде можливим лише в тому випадку, якщо прикраса не отримала пошкодження та не втратила свій товарний вигляд.