1+1=3 Третя прикраса в подарунок!
1+1=3 Третя прикраса в подарунок!

Базові ювелірні прикраси: ідеально на кожен день

Базові ювелірні вироби — прикраси, без яких навряд чи обійдеться будь-яка людина, незалежно від віку чи статі. До того ж, чоловічий ювелірний гардероб часто складається з базових прикрас. Жінки ж обирають різноманітність, вважаючи за краще як вечірні, так і базові ювелірні аксесуари. Але базові прикраси — це обов’язковий атрибут кожної скриньки коштовностей.

Базові ювелірні прикраси: чи є правила?

Здавалося б, ювелірна база — просте словосполучення, яке характеризує прикраси на кожен день. Однак, щоби ювелірна база підкреслювала вашу красу й була актуальною під будь-який одяг, у разі вибору прикрас потрібно дотримуватися деяких правил:

 1. Прості дизайни. Чим простіша ювелірна прикраса, тим легше її вводити в щоденний образ. До того ж, зараз у тренді мінімалізм. Просте колечко або кулон із невеликим каменем прекрасно підійдуть під будь-який костюм, сукню або джинси.

 1. Улюблена класика. Якщо шукаєте прикраси на кожен день, класичні моделі будуть найкращою ідеєю. Сережки конго, пусети-кульки, якірний браслет легко поєднувати з іншими базовими ювелірними прикрасами та вони виглядають доречно зі щоденним нарядом. До того ж, ці моделі рідше піддаються зовнішньому впливу й довше зберігають первозданний образ.
 2. Поєднуємо прикраси правильно. Деякі базові ювелірні прикраси мають легкий настрій, що не завжди добре поєднується з ювелірною класикою. Кулон із кольоровою керамікою не гармонійно виглядає з лаконічним браслетом або класичним солітером.
 3. Базові дорогоцінні камені. Потрібно зазначити, що не всі дорогоцінні камені це база. Діамант — так, а ось рубін, сапфір, смарагд до бази не належать. Замість них краще подивитися напівкоштовні камені з нижчою насиченістю (топаз або кварц).
 4. Як грати на контрасті? Якщо у вас строгий діловий костюм, додайте масивні сережки або каблучка з міксом каменем. Якщо у вас розслаблений образ, то знизьте градус за допомогою прикрас, використовуйте мініатюрні базові ювелірні аксесуари.

Як бачите, базові ювелірні прикраси і їхнє поєднання — мистецтво й можливості для креативу. Використовуйте базові коштовності для власного самовираження й підкреслення унікального смаку.

Жіночі базові ювелірні прикраси

Коли стилісти кажуть про ювелірні прикраси на кожен день, їхня думка про матеріали або інкрустації можуть різнитися. Одні радять жовте золото як базовий тренд на ретро-стиль, а інші рекомендують носити холодні метали, які підкреслять елегантність образу. Однак, склад базового ювелірного гардероба в стилістів часто однаковий:

 • пусети;
 • ланцюжок із простим плетінням (якірне або панцирне);
 • універсальне колечко середнього розміру;
 • перлове намисто;
 • лаконічний браслет;
 • легка брошка, інкрустована напівпрозорими каменями.

Шість базових аксесуарів і ваш ювелірний гардероб на кожен день готовий. Нагадаємо: для щоденного використання краще вибирати два-три аксесуара й міняти їх. Мають добрий вигляд сережки й каблучка, підвіска і браслет, а брошку можете прикріпити до сукні, жакету або навіть пальто.

Чоловічі базові ювелірні прикраси

Ще тридцять років тому чоловічою базою аксесуарів були затискачі, запонки й обручки. Зараз мода змінила вектор. Затискачі й запонки — атрибут урочистих заходів: весілля, ювілей, нагородження. З іншого боку, запонки можуть стати вашою родзинкою, якщо у вас неординарний стиль.

Які бувають базові прикраси для чоловіків? Це точно наручний годинник — це класика, яка популярна ще з часів популярності кишенькових годинників на ланцюжки. До бази відносять браслет із дорогоцінного металу або натуральної шкіри. Зверніть увагу на ланцюжки, але тут важливо знайти оптимальну довжину аксесуара.

З каблучками не все так просто. Звичайно, є обручки й обереги, але якщо ми розглядаємо інші категорії, то тут важливо вміти їх поєднувати. Якщо не впевнені, візьміть класику — лаконічна, однотонна, не інкрустована каблучка.

21 вересня 2021